Kredyty samochodowe Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

ekspert finansowy Gorzów

Doradca Kredytowy Gorzów Wielkopolski – dlaczego warto nam zaufać?

Kredyt samochodowy w Gorzowie Wielkopolskim to często wielotysięczne zobowiązanie, które wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Jeśli ktoś nie ma doświadczenie w analizowaniu ofert kredytowych i nie zajmował się wcześniej profesjonalnie finansami, to może ponieść naprawdę ogromne ryzyko i konsekwencje nieprofesjonalnych działań. Dlatego najprostszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest po prostu skorzystanie z pomocy naszego specjalisty. Czasem to po prostu kilkadziesiąt minut poświęconego czasu, a korzyścią z tego mogą być tysiące zaoszczędzonych pieniędzy na oprocentowaniu i prowizji. Kredyt samochodowy to bardzo korzystne rozwiązanie, z którego zadowolonych są już tysiące klientów.

Kredyty samochodowe w Gorzowie Wielkopolskim – czy warto z nich korzystać?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się dość prosta. Oczywiście, że tak. Kredyt samochodowy to idealne rozwiązanie dla osób, które dysponują większą i mniejszą gotówką, a chcą zakupić pojazd. Wśród zalet są jeszcze:

  • Korzystne warunki finansowania – takie kredyty zazwyczaj oprocentowane są na lepszych warunkach niż zwykłe kredyty gotówkowe i niecelowe. Wiąże się to z tym, że klient wychodzi korzystniej pod względem oprocentowania i prowizji, czasem nawet o kilka procent. Biorąc pod uwagę skalę kredytu i czas trwania okresu kredytowania, może się to przełożyć nawet na kilkanaście tysięcy złotych oszczędności.
  • Zachowanie płynności – większość ludzi dysponuje jakimiś oszczędnościami, które można przeznaczyć na zakup auta i nie martwić się kredytem. Należy jednak pamiętać o tym, że oszczędności zawsze się przydadzą w kryzysowych sytuacjach, a kredyt pozwoli rozłożyć obciążenie finansowe w czasie.
  • Brak wkładu własnego lub na minimalnym poziomie – w zależności od oferty, klient nie musi obawiać się, że będzie zobligowany do wkładu własnego. Część kredytodawców finansuje nawet 100% wartości auta.
  • Finansowanie marzeń – choć punkt ten nie wiąże się z finansami, to warto również wspomnieć o tym, że samochody to często marzenia wielu kobiet i mężczyzn. Czasem jest to auto, które przypomina dzieciństwo, jakiś ładny klasyk, sportowe coupe, czy też kamper na wakacje. Warto wykorzystać takie szanse, by spełniać marzenia.

W dzisiejszych czasach samochód to praktycznie niezbędne urządzenie. Służy do dojazdów do pracy, wyjazdów wakacyjnych i po prostu pozwala zachować ogólną mobilność. Dlatego, jeśli tylko ktoś myśli o zmianie auta, to powinien zastanowić się nad kredytem samochodowym.

Kredyt samochodowy – który najlepszy w Gorzowie Wielkopolskim?

Samodzielna ocena ofert kredytowych to naprawdę nie jest takie proste zadanie. Propozycji finansowania jest bardzo dużo, natomiast czasem różnią się one nieznacznymi szczegółami, które jednak w ostatecznym rozrachunku mogą wpłynąć na decyzję, jaki kredyt wybrać.

Dlatego też każdy, kto poszukuje idealnego dla siebie kredytu samochodowego, powinien udać się do specjalisty od kredytów. 

Doradca kredytowy w Gorzowie Wielkopolskim, z którym można się spotkać, to profesjonalista, który od lat zajmuje się kredytami. Lata doświadczenia, tysiące rozmów z klientami i z bankami, a także kolejne tyle analiz i zawartych umów, to wartości, z których może skorzystać każdy klient, jeśli tylko skontaktuje się z naszym doradcą.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Kredyt samochodowy – co to jest?

To pojęcie słyszalne jest coraz częściej, ponieważ instytucje finansowe wprowadzają coraz częściej takie produkty. Banki i firmy pożyczkowe dobrze wiedzą, że obrót samochodami, szczególnie w Polsce, jest na naprawdę wysokim poziomie. Ludzie coraz częściej decydują się na to, by auto zakupić na kredyt, niż z samodzielnie uzbieranej gotówki. Wynika z tego naprawdę sporo zalet, które każdy jest w stanie dostrzec.

Kredyty w Gorzowie dla osób fizycznych to w dużej mierze kredyty konsumpcyjne, a więc najczęściej popularne kredyty gotówkowe. Tę samą podstawę prawną mają również omawiane kredyty samochodowe. Banki udostępniają ten produkt jako osobny, ponieważ został on dopasowany pod potrzebę, jaką jest właśnie zakup pojazdu. Spełnienie takiej „zachcianki” ma zazwyczaj nieco inne powody i wiąże się z konkretnym celem, a więc banki mogą podejść do takiego kredytu, jako stabilniejszego, niż zwykły gotówkowy.

Warto zwrócić uwagę, że w większości przypadków takie oferty skierowane są do osób fizycznych. Jednak samochody coraz częściej kupowane są jako pojazdy firmowe, nawet w przypadku, gdy używane są zarówno w działalności gospodarczej, jak i również do celów prywatnych. Prawo podatkowe pozwala częściowo zaliczać w koszty uzyskania przychodu, koszty użytkowania samochodu, którego przeznaczenie nie jest konkretne. Warto to wykorzystać i również szukać kredytów samochodowych przeznaczonych dla firm.

Kredyty samochodowe Gorzów Wielkopolski oferuje coraz częściej, a więc zapewne większa ilość mieszkańców będzie po niego sięgać. Dlatego warto wiedzieć, czym on się różni od innych kredytów. Można wymienić kilka najważniejszych różnic:

  • Przeznaczenie – taki kredyt na samochód w Gorzowie Wielkopolskim ma już swój konkretny cel. Pieniądze pozyskane w ramach finansowania nie będą mogły być spożytkowane na inne wydatki, tylko całość będzie musiała iść na zakup samochodu. Warto jednak dokładnie zapoznać się z ofertą, ponieważ być może w niektórych przypadkach możliwe będzie nie tylko sfinansowanie zakupu pojazdu, ale również jego remontu i przystosowanie go do poruszania się po drogach. Wiadomo przecież, że nie zawsze samochód jest od razu gotowy do jazdy i kredytodawcy dobrze o tym wiedzą, wychodząc ze swoją ofertą naprzeciw. Nie warto jednak próbować zaciągnąć kredytu samochodowego i przeznaczyć pozyskanej kwoty na dowolny cel, ponieważ taki ruch będzie po prostu nieefektywny.
  • Zabezpieczenie – w przypadku kredytów gotówkowych, czy po prostu kredytów na dowolny cel, zabezpieczenie często jest dobierane w zależności od sytuacji kredytobiorcy, od jego wieku, kwoty kredytowania i innych czynników. Kredyt na samochód w Gorzowie Wielkopolskim to jednak prosty produkt na jasnych warunkach i już od początku wiadomo, że w przypadku tego rodzaju finansowania zabezpieczenie będzie konkretne. Najczęściej w takich przypadkach stosuje się zastaw rejestrowy na pojeździe bądź też umowę o przewłaszczenie pojazdu ze wpisem do dowodu rejestracyjnego. Bank również obligatoryjnie robi cesję z umowy ubezpieczenia OC, a w niektórych przypadkach zobowiązuje kredytobiorcę do wykupienia polisy AC, z której również dokonuje cesji.
  • Udostępnienie środków – w przypadku kredytów gotówkowych, kredytobiorca ma możliwość swobodnego wyboru, w jakiej formie zostaną przekazane mu pieniądze z kredytu. Może to być wypłata w kasie, czy też przelew na konto. W przypadku kredytów samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim, jak i w całej Polsce, banki starają się ograniczać ryzyko niecelowego wydania środków i te przelewane są automatycznie z konta kredytowego, na rachunek sprzedawcy pojazdu. Istnieje oczywiście szansa otrzymania gotówki, jednak są to szczególne przypadki.

 

 

Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas!

poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Doradca kredytowy Gorzów Wielkopolski
Bezpłatna pomoc w wyborze kredytów