Kredyty firmowe Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

ekspert finansowy Gorzów

Bezpłatne porównanie kredytów firmowych w Gorzowie Wielkopolskim

Z takiego rozwiązania możesz skorzystać zarówno, jeśli dopiero planujesz otworzyć własny biznes lub masz już swoją działalność, ale potrzebujesz dodatkowych środków na jej rozwój lub zatrudnienie dodatkowych pracowników. Oczywiście musisz też posiadać zdolność kredytową, tak jak osoba fizyczna, aby bank mógł udzielić Ci kredytu
 Kredytu firmowego w Gorzowie Wielkopolskim, ale i w każdym innym mieście Polski, może też nie otrzymać osoba, która ma negatywną historię kredytową. Na Twoją historię kredytową składają się wszystkie zobowiązania finansowe (również te, w których jesteś poręczycielem), które podlegają rejestracji w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). To tam bank w pierwszej kolejności zasięga informacji o Twoim stanie finansowym. Dlatego przed spotkaniem z doradcą firmowym w Gorzowie Wielkopolskim, warto spróbować uregulować przynajmniej część zobowiązań, jeżeli masz ich już dość sporo na koncie. Zawsze też mozesz spotkać się z doradcą i omówić kroki, jakie możesz podjąć, aby skonsolidować lub zrestrukturyzować część lub całość Twoich zobowiązań. Poprawi to Twoją zdolność kredytową i zwiększy znacznie szansę na otrzymanie środków. Oczywiście kredyt, nie tylko dla firm, można otrzymać jedynie na działalność lub cel, które nie są sprzeczne z polskim porządkiem prawnym. 

Kredyt firmowy w Gorzowie Wielkopolskim – czy warto go zaciągnąć?

Kredyt dla firm może być  dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcesz jak najszybciej otworzyć własną firmę, a nie dysponujesz środkami na realizację swojego pomysłu. Często nie warto zwlekać z tą decyzją, szczególnie jeżeli Twój pomysł jest innowacyjny.  Nie daj się ubiec konkurencji! Owszem, kredyty są oprocentowane, ale jeżeli Twój pomysł na biznes jest naprawdę dobry, możesz spłacić kredyt szybciej i uniknąć zapłaty części odsetek. Potraktuje kredyt, jak inwestycję w Twój rozwój. Odkładają co miesiąc pewną kwotę, może okazać się, że gdy już uzbierać wystarczającą ilość pieniędzy, Twój pomysł nie będzie już pasował do aktualnej sytuacji na rynku. Obecnie trzeba działać szybko i reagować niemal natychmiast na to, co dzieje się w sferze biznesu, jeżeli chcesz odnosić sukcesy jako przedsiębiorca. Dlatego warto porozmawiać o swoich wątpliwość doradcą kredytowym z Gorzowie Wielkopolskim
Taka rozmowa z pewnością rozwieje większość Twoich wątpliwości i będziesz mógł z odwagą przystąpić do realizacji Twoich planów. 

Kredyt firmowy Gorzów Wielkopolski – który wybrać?

Kredyty dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego, ale i z każdego innego miasta, to temat wymagający pewnej wiedzy praktycznej i doświadczenia w pertraktacjach z bankami. Wybór konkretnej oferty powinieneś również poprzedzić dokładnym porównaniem różnych ofert. Nie warto brać pierwszej z brzegu oferty, szczególnie jeżeli potrzebujesz większej sumy pieniędzy. Częstym błędem przyszłych kredytobiorców, jest uleganie reklamie produktów bankowych. Jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy, może uznać, że już sam brak prowizji za udzielenie kredytu, jest wystarczającym powodem, aby skorzystać z danej oferty. Nie zwrócisz wówczas uwagi na rodzaj oprocentowania czy dodatkowe koszty takie, jak chociażby obowiązkowe ubezpieczenie czy dopłata za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Doradca firmowy w Gorzowie Wielkopolskim, posiada stosowną wiedzę w tym zakresie, co pozwoli mu wyszukać idealną dla Ciebie ofertę, bez ukrytych niemiłych niespodzianek. Ekspert kredytowy przeprowadzi z Tobą rozmowę na temat stanu Twojego majątku. Jest to informacja niezbędna dla banku, ponieważ jest ona gwarancją Twojej wypłacalność. Szanujemy prywatność naszych klientów, dlatego doradca kredytowy w Gorzowie Wielkopolskim zada jedynie niezbędne do wypełnienia Twojego wniosku pytania. Niemniej jednak, im lepiej będziemy wiedzieli na co potrzebujesz pieniędzy, tym lepszą ofertę będziemy mogli dla Ciebie wyszukać. Często na dany cel, np. innowacyjne rozwiązanie pozyskiwania energii, można uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach, dlatego warto przekazać doradcy taką informację. Z pewnością na tym nie stracisz! Pamiętaj też, że jesteśmy zobligowani do zachowania w tajemnicy tego, co powiesz nam o swojej sytuacji finansowej. Ponadto, jesteśmy profesjonalistami, a zatem dyskrecja to podstawa w naszej pracy. 

Dlaczego warto współpracować z doradcą kredytowym z Gorzowa Wielkopolskiego przy kredycie firmowym?

Przede wszystkim dlatego, że wynagrodzenie nasz doradca kredytowy w Gorzowie Wielkopolskim otrzyma dopiero wtedy, gdy podpiszesz umowę z konkretnym bankiem. Nie oznacza to absolutnie, że kredyt firmowy w Gorzowie Wielkopolskim otrzymasz tylko w instytucji, z którą współpracuje doradca! Tego typu działania są profesjonalne i nie powinny mieć miejsca. Jesteśmy bowiem w pełni niezależnym biurem, dzięki czemu możemy polecać naszym klientom najbardziej optymalne dla nich rozwiązania kredytowe. Nikt nie narzuca nam z zewnątrz produktów finansowych, które bylibyśmy zobligowani sprzedać naszym klientom. Wbrew pozorom, stoimy po Twojej stronie! Nie jesteśmy pracownikami banków, dlatego nie mamy żadnego interesu w tym, aby bronić ich interesów Twoim kosztem. Co wiecej, znajdujemy sie pod stałą kontrolą instytucji państwowej, jaką jest Komisja Nadzoru Finansowego. Jest to instytucja prospołeczna, która sprawdza regularnie, czy podmioty rynku finansowego nie naruszają praw konsumentów, np. poprzez ustalenie zbyt wysokich oprocentowań czy stosowanie tzw. ukrytych kosztów kredytu. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uchybień, grożą nam oraz innym podmiotom wysokie kary finansowe, a także całkowity zakaz działalności. Niewiele osób ma świadomość, że z bankami można negocjować. Doradca kredytowy w Gorzowie Wielkopolskim ma taką wiedzę, dlatego możesz liczyć na wsparcie podczas rozmów z przedstawicielami banku. Przedmiotem negocjacji mogą być różne parametry kredytu, np. oprocentowanie, wysokość raty, możliwość wcześniejszej spłaty bez odsetek. Dzięki temu, jeżeli okaże się, że żadna oferta kredytów dla firm w Gorzowie Wielkopolskim nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz wraz z doradca spróbować dopasować ją do Twoich potrzeb. Jako profesjonaliści, zapewniamy również poufność informacji, jakie nam powierzysz. Zaufanie naszych klientów jest dla nas sprawą kluczową. 

Doradca kredytowy w Gorzowie Wielkopolskim pomoże Ci także uporać się z wszelkimi formalnościami, których w przypadku kredytu firmowego jest dość dużo. Łatwo się w nich pogubić, a często powodem odrzucenia wniosku kredytowego, nie tylko o kredyt firmowy, są właśnie braki formalne. A przecież można ich uniknąć, zdając się w tej kwestii na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów! Doradca poprosi Cię, abyś wybrał od 1 do 3 banków, do których złoży w Twoim imieniu wnioski. Dzięki temu, nawet jeżeli jedna z instytucji odrzuci Twój wniosek, nadal będziesz miał szansę dostać kredyt w dwóch pozostałych. Wnioski są składane do trzech banków równocześnie, aby maksymalnie zaoszczędzić Twój cenny czas. Doradca Finansowy w Gorzowie Wielkopolskim wyjaśni Ci również, jakie dokumenty będą potrzebne do zawarcia umowy i pomoże w ich skompletowaniu. Dodatkowo może towarzyszyć Ci podczas spotkania z przedstawicielem banku, podczas którego podpiszesz umowę kredytu. Oferujemy również nasze wsparcie po podpisaniu umowy z bankiem. Skontaktuj się niezwłocznie z doradcą, jeżeli kredyt firmowy w Gorzowie Wielkopolskim nie spełnia jednak Twoich oczekiwań lub masz problemy w komunikacji z bankiem. Postaramy się wspólnie znaleźć jak najkorzystniejsze dla Ciebie wyjście z tej kłopotliwej sytuacji. 
 

Kredyt inwestycyjny w Gorzowie Wielkopolskim

Przedsiębiorca, który posiada zdolność kredytową, może ubiegać się o przyznanie kredytu inwestycyjnego na powiększenie majątku trwałego, a więc na rozbudowę nieruchomości i zakup urządzeń. Należy jednak pamiętać, że przed wypłaceniem pieniędzy, bank oczekuje przedstawienia dokumentów, które potwierdzą słuszność inwestycji. Załóżmy, że szczegółowy plan inwestycyjny jest już gotowy i stajemy przed wyborem konkretnego banku. Gdzie szukać oferty, która nie pogrzebie naszego projektu wysokimi kosztami? Jeśli przeprowadzenie samodzielnych wyliczeń przekracza Twoje możliwości, warto poprosić o pomoc wykwalifikowanego eksperta finansowego, który posiada dostęp do zaawansowanego kalkulatora kredytowego.  Porównanie kredytów oferowane przez naszego pośrednika finansowego z Gorzowa Wielkopolskiego uchroniło wielu przedsiębiorców przed niekorzystnymi decyzjami. W zależności od wielkości kredytu zaoszczędzili oni na odsetkach od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych.

 

Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas!

poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Doradca kredytowy Gorzów Wielkopolski
Bezpłatna pomoc w wyborze kredytów