Kredyty hipoteczne Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

ekspert finansowy Gorzów

Bezpłatne porównanie kredytów hipotecznych w Gorzowie Wielkopolskim

 

Posiadanie własnego domu lub mieszkania wiąże się z dużą niezależnością oraz poczuciem bezpieczeństwa. Każdy z pewnością marzy o posiadaniu własnych czterech kątów, gdzie wszystko można wykończyć i ustawić całkowicie według własnego uznania. Rzadko kiedy zdarza się sytuacja, w której jesteśmy zdolni w całości pokryć koszty zakupu interesującego nas mieszkania z własnej kieszeni. 

Sprawdź również ofertę na kredyt 2% w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach!

Zdecydowana większość osób kupujących mieszkania i domy decyduje się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Należy pamiętać o tym, że jest to poważne i wieloletnie zobowiązanie. Wybór najlepszej oferty dostępnej aktualnie na rynku jest trudnym zadaniem i warto w tym zakresie skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców kredytowych, którzy udzielą dokładnej informacji na temat przebiegu procesu ubiegania się o uzyskanie kredytu hipotecznego.

Czym jest kredyt hipoteczny?

Zgodnie z ustawą o kredytach hipotecznych regulującą zasady ich udzielania oraz późniejszego spłacania mogą ich udzielać jedynie instytucje bankowe. Zobowiązania tego typu są długoterminowe. W przypadku kredytów hipotecznych umowy są zawiązywane najczęściej na okres od 20 do 30 lat w zależności od kwoty kredytu, wysokości rat, preferencji banku i kredytobiorcy oraz innych czynników charakterystycznych dla konkretnego klienta. Można go oczywiście spłacić również przed upływem tego terminu. Jednym z warunków uzyskania kredytu mieszkaniowego jest zabezpieczenie dla banku w postaci ustanowienia na nieruchomości hipoteki na jego rzecz, która daje gwarancję, że bank nie będzie stratny w przypadku wystąpienia różnego rodzaju niekorzystnych zdarzeń.


Kredyt hipoteczny należy obecnie do najtańszych produktów oferowanych przez banki. Aby go otrzymać trzeba przede wszystkim posiadać zatrudnienie (najlepiej stałe) a co za tym idzie odpowiednią zdolność kredytową oraz własny wkład finansowy, który obecnie wynosi najczęściej minimum 20% wartości kupowanej nieruchomości. Są banki, które udzielą kredytu hipotecznego już przy 10% wkładzie własnym, jednak w takim wypadku trzeba liczyć się z podwyższonym oprocentowaniem. Innymi słowy całkowity koszt kredytu staje się wyraźnie większy i być może warto wstrzymać się z ubieganiem się o jego otrzymanie do momentu odłożenia większej kwoty. Oprócz tego trzeba spełnić szereg innych warunków i formalności w procesie weryfikacji. Banki sprawdzają historie naszych zadłużeń, analizują dochody, wymagają wykupienie polis ubezpieczeniowych na życie oraz nieruchomość a często przy okazji udzielania kredytu hipotecznego oferują dodatkowe, płatne produkty takie jak np. karty kredytowe, z których przy okazji zawiązywania umowy trzeba skorzystać.

W kwestii kredytów hipotecznych banki są dosyć rygorystyczne. Nie każdy kto się o niego ubiega ma gwarancję na jego otrzymanie. Są pewne czynniki, które mogą poprawić nasz wizerunek w oczach banku takie jak np. posiadanie stałej umowy o pracę, zatrudnienie w instytucjach państwowych, które są zwykle pewnymi płatnikami, kupno mieszkania od znanego na rynku dewelopera czy posiadanie historii kredytowej. 

Znaczenie może mieć także sama nieruchomość – jej lokalizacja, etap budowy na jakim obecnie się znajduje i wiele innych czynników, z których przeciętny Kowalski nawet nie zdaje sobie sprawy. Ostateczna decyzja należy do analityków danej instytucji, dlatego bardzo ważne jest, aby być wiarygodnym i wypłacalnym klientem.

Kredyt hipoteczny – czy warto go zaciągnąć w Gorzowie?

Dynamicznie rozwijający się rynek mieszkaniowy w Gorzowie Wielkopolskim oraz wiele aspektów przyciągających ludzi do samego miasta sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjna lokalizacja do zakupu mieszkania. Ceny nieruchomości porównując do innych dużych miast w Polsce są bardzo konkurencyjne. Gorzów jest miejscem, gdzie warto rozważyć zaciągnięcie kredytu hipotecznego na poczet kupna własnego domu bądź mieszkania na wynajem będącego doskonałą inwestycją. Jest to przyszłościowe miejsce z perspektywami do rozwoju i życia.

Kredyt hipoteczny w Gorzowie Wielkopolskim, który wybrać?

Ilość instytucji bankowych, mnogość i różnorodność ofert kredytowych w obecnych czasach może przytłaczać. Zapisy w umowach potrafią być bardzo zróżnicowane w zależności od banku – od bardzo prostych i jasnych, po skomplikowane i niezrozumiałe dla kogoś, kto nie ma żadnej styczności z rynkiem finansów i kredytów. Nasi specjaliści będą dla Państwa doskonałymi doradcami i przewodnikami w świecie kredytów hipotecznych. Oferujemy bezpłatne usługi w zakresie doradztwa kredytowego na terenie Gorzowa Wielkopolskiego

Wnikliwie przeanalizujemy Państwa sytuacje materialną, ocenimy szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku i wyselekcjonujemy najlepszą ofertę z aktualnie dostępnych na rynku. Banki stosują różne opłaty, czasem starając się zamaskować rzeczywisty koszt kredytu. Poza standardową marżą, wszelkiego rodzaju opłaty mogą być wliczone w ubezpieczenia lub inne produkty dodatkowe, które mogą okazać się wymagane przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Wybór kredytu hipotecznego w Gorzowie Wielkopolskim może okazać się skomplikowanym przedsięwzięciem. Nasi eksperci posiadają dostęp do profesjonalnych narzędzi kalkulacyjnych i na ich podstawie przedstawią dla Państwa dokładne zestawienia ofert z konkretnymi wyliczeniami, gdzie będą wyszczególnione wszelkie koszty i zobowiązania.,,,

Doradcy Kredytowi Gorzów Wielkopolski, dlaczego warto nam zaufać?

Kredyty hipoteczne nie są dla nas żadną tajemnicą. Warto nam zaufać, ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie w sektorze finansowym. Nasza kadra to grupa specjalistów, którzy pracują w tej branży już od wielu lat i szczegółowo znają całą procedurę weryfikacji i udzielania kredytów hipotecznych. Doskonale wiemy czego oczekują banki i posiadamy informacje na temat wszystkich ofert dostępnych na rynku. Przeprowadzimy Państwa przez gąszcz formalności biurokratycznych jakie należy wypełnić, wytłumaczymy wszystko krok po kroku i będziemy do dyspozycji na każdym etapie całego procesu. Odpowiemy na każde pytanie nawet najbardziej dociekliwym klientom. 

Kredyt hipoteczny jest decyzją, która będzie miała ogromny wpływ na całe życie lub jego sporą część, dlatego warto przeanalizować dokładnie każdy detal związany z tak ogromnym zobowiązaniem finansowym. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat za doradztwo i załatwianie formalności. Jedyne co możesz to zyskać oszczędność własnego czasu. Jeśli myślisz o zaciągnięciu kredytu hipotecznego w Gorzowie Wielkopolskim nie trać czasu i skontaktuj się z nami a przekonasz się, że warto nam zaufać. Nic Cię to nie kosztuje i nie generuje żadnych zobowiązań wobec nas. Możesz jedynie zyskać.

Kredyt na mieszkanie Gorzów Wielkopolski – porównaj oferty

W ostatnim czasie możemy zaobserwować pewne wahania na rynku mieszkaniowym. Nie wiadomo, nawet kiedy ceny się zmieniają, raz na bardziej raz na mniej korzystne. Dlatego należy się bardzo mocno spieszyć, by zakupić mieszkanie w naprawdę dobrej cenie. Jak wiadomo, każdy chciałby mieć własne mieszkanie, jednak nie każdy ma na tyle funduszy, by móc je kupić od ręki. Jedynym rozwiązaniem jest kredyt mieszkaniowy lub kredyt hipoteczny. Bardzo często jednak banki wymagają kosmicznych rzeczy lub bardzo wysokiego wkładu własnego. Dlaczego by nie skorzystać z usług eksperta finansowego? Jego zadaniem jest znaleźć dla Ciebie odpowiedni kredyt, tak byś mógł za niego kupić swoje wymarzone mieszkanie. Dzięki temu, że skorzystasz z jego usług, nie musisz jeździć już sam po bankach i tracić czas. Ekspert finansowy zrobi to za ciebie. W ciągu kilku minut będziesz znał wiele ofert kredytowych i będziesz w stanie dopasować coś dla siebie. Tak więc nie trać już więcej swojego czasu i skorzystaj z oferty eksperta finansowego już teraz!

 

Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas!

poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Doradca kredytowy Gorzów Wielkopolski
Bezpłatna pomoc w wyborze kredytów