Kredyty konsolidacyjne Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

ekspert finansowy Gorzów

Kredyty konsolidacyjne w Gorzowie Wielkopolskim – który wybrać?

Oferta kredytów konsolidacyjnych może być dość złożona i skomplikowana dla osoby, która wcześniej z tego typu produktami nie miała do czynienia. Lepiej jest nie popełniać błędu i nie próbować samodzielnie dobrać idealnej oferty, ponieważ w ten sposób można wplątać się w niekorzystne rozwiązanie.

Jeśli komuś naprawdę zależy na tym, by wybrać kredyt konsolidacyjny w Gorzowie Wielkopolskim, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszej oferty i pomocy ekspertów.

Doradcy, którzy u nas pracują, posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat produktów kredytowych, dzięki czemu potrafią rozwikłać najtrudniejsze przypadki. W ten sposób oferta zostanie dobrana w taki sposób, by była zarówno najtańsza, jak i również, by była dogodna pod względem terminów spłat.

Kredyty konsolidacyjne – czym są?

Konsolidacja kredytów w Gorzowie Wielkopolskim możliwa jest zarówno wtedy, gdy ktoś ma 3 kredyty, jak i również w sytuacji, gdy ktoś ma ich nawet kilkanaście. W takich przypadkach, do każdej osoby należy zawsze podchodzić indywidualnie, ponieważ kredyty mogą znacznie się od siebie różnić, choćby pod względem ich przeznaczenia, jak i zabezpieczenia.

Kredyt konsolidacyjny Gorzów Wielkopolski polega na tym, że konkretne zobowiązania finansowe, zamieniane jest w jedno skonsolidowane. W takim wypadku dobierana jest odpowiednia rata kredytu, przy której klient nadal będzie zachowywać zdolność kredytową, a także dobierany jest taki termin spłat, by był jak najbardziej dogodny dla klienta.

W zależności od tego, jakie są potrzeby klientów, można zdecydować się na różne warianty kredytów konsolidacyjnych. Jednak najważniejszym celem jest to, by pozbyć się wielu różnych zobowiązań. Każde z nich mogło być zawierana w innej sytuacji, a więc obowiązywać może inne oprocentowanie, prowizja, a także dodatkowe opłaty. Niektóre z tych kredytów i pożyczek mogą być naprawdę mało dogodne dla klienta.

Na szczęście są miejsca, takie jak nasze przedsiębiorstwo, w którym klient może otrzymać profesjonalną pomoc. Oczywiście, można udać się do poszczególnych placówek bankowych i próbować samodzielnie dobrać kredyt na spłatę obecnych zobowiązań. Jednak jest to mało korzystne rozwiązanie, ponieważ klient indywidualny nie jest w stanie samodzielnie w większości przypadków ocenić opłacalności danej oferty i porównać ją z kilkunastoma innymi.

Oczywiście, kredyty konsolidacyjne dostępne są nie tylko dla osób fizycznych. Warto wiedzieć, że również firmy mogą skorzystać z takiej oferty. W tym przypadku przesłanką może być nie tylko skonsolidowanie wielu kredytów, lecz również zaciągnięcie zobowiązania na lepszych warunkach i o korzystniejszych terminach spłat, które pozwoli na zwiększenie płynności i zdolności kredytowej.

Potrzeby finansowe są różne. Dlatego też zdarzają się takie osoby, które mają po kilka kredytów. Czasem są to małe pożyczki, które miały sfinansować najpilniejsze potrzeby, a czasem większe zobowiązania, za które kupiono auto, bądź wyremontowano dom. Wiele zobowiązań to problem, który jednak szybko można rozwiązać.

Doradcy Kredytowi z Gorzowa Wielkopolskiego – dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie, wiedza praktyczna i teoretyczna, a także setki zadowolonych klientów, to czynniki, które świadczą o tym, że nasi doradcy naprawdę znają się na tym, co robią. Dlatego też warto zaufać nam i przekonać się na własnej skórze, że potrafimy poprawić sytuację finansową osób, nawet w naprawdę złej sytuacji. Gorzów Wielkopolski to duże miasto, w którym ciężko może być samodzielnie wybrać idealną ofertę dla siebie. Dlatego też nasi doradcy tylko czekają na ty, by pomóc. Wystarczy się tylko do nas zgłosić, a my już zajmiemy się całą resztą formalności! Od oceny zdolności kredytowej, po dopasowanie oferty.

Kredyt konsolidacyjny w Gorzowie Wielkopolskim – czy warto go zaciągnąć?

 

Powodów do zaciągnięcia takiego kredytu jest wiele. Również w tym przypadku można posłużyć się myślą, że wszystko zależy od sytuacji klienta. Jednak na pewno z konsolidacji płyną same korzyści i to jest najważniejsze. Jednak aby przekonać się do tego produktu, warto zapoznać się z poniższymi zaletami:

  • Pomaga zachować płynność – nierozważne zaciąganie kredytów i pożyczek często doprowadza do nadmiernego obciążenia ratami domowego budżetu. Często raty te są rozłożone na różne dni miesiąca, przez co z portfela stale uciekają pieniądze. Konsolidując kredyt, można dobrać sobie termin spłat w taki sposób, by dopasować go do terminu wpływu dochodu na konto. Dzięki temu automatycznie rata będzie spłacana i sytuacja finansowa będzie klarowna. Można również rozłożyć raty w dłuższym terminie, dzięki czemu będą niższe i mniej będą obciążać budżet.
  • Nie trzeba pamiętać o każdej racie – u osób, które mają po kilkanaście kredytów, często zdarzają się opóźnienia w spłatach. Nie wynika to z tego, że ktoś nie ma pieniędzy, ale po prostu zapanowania nad tak dużą ilością zobowiązań jest po prostu problematyczne i łatwo jest o nich zapomnieć. Jedna rata to mniej do zapamiętania i mniej problemów na głowie.
  • Zobowiązania są u jednego wierzyciela – Konsolidacja kredytów w Gorzowie Wielkopolskim pozwala na to, że wszystkie zobowiązania będą u jednego wierzyciela. Dzięki temu klient zawsze dobrze wie, jakie są relacje między nim a kredytodawcą. Ewentualne negocjacje i prolongaty rat stają się łatwiejsze. Posiadanie różnych wierzycieli niesie za sobą ogromne ryzyko, choćby tego, że nigdy nie wiadomo, czy jakaś umowa pożyczki nie zostanie zerwana, albo czy też w przypadku problemów ze spłatą, wierzyciel będzie ugodowy. Łatwiej również rozmawia się z jedną instytucją niż z kilkunastoma.
  • Jest udzielany w trudnych sytuacjach – konsolidacja kredytów to dobre rozwiązanie dla klientów, którzy mają problemy w spłacie zobowiązań. Kredytodawcy wiedzą, że klienci z wieloma zobowiązaniami, mogą mieć problemy z ich spłatą. Jednak warunki kredytowania w przypadku konsolidacji są dobierane w taki sposób, by móc wyjść z każdej sytuacji. Słaba zdolność kredytowa nie oznacza, że klient nie uzyska finansowania. Powinien jednak wykazać się inicjatywą, chęcią poprawy sytuacji i wskazać, zalety, jakie osiągnie kredytodawca, który udzieli kredytu konsolidacyjnego.
  • Pozwala spłacić mniej korzystne pożyczki – nie da się ukryć, że prócz uczciwych kredytodawców i pożyczkodawców, na rynku krajowym działały i działają również podmioty, które udzielają finansowania na bardzo złych warunkach. Chodzi tu nie tylko o oprocentowanie, prowizje, ale również o dodatkowe opłaty. Niestety osoby, które potrzebowały pieniędzy, często łapały się takich „okazji”. Dzięki konsolidacji można uciec od takich pożyczkobiorców i uzyskać korzystniejsze warunki spłaty. Konsolidacja to również szansa na to, by droższe raty równe, zamienić na tańsze raty malejące.

Powodów można by wymieniać jeszcze naprawdę wiele. Te powyżej można przypisać zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie i przekona się, że jest to bardzo korzystny kredyt.

 

 

Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas!

poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Doradca kredytowy Gorzów Wielkopolski
Bezpłatna pomoc w wyborze kredytów