Kredyty gotówkowe Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

ekspert finansowy Gorzów

Bezpłatne porównanie kredytów gotówkowych w Gorzowie Wielkopolskim

Spełnienie wielu marzeń wymaga pewnych nakładów finansowych. Mało kto może sobie pozwolić na zakup za gotówkę nowego samochodu czy remont mieszkania. Co robić w sytuacji, gdy nie ma się odpowiednich oszczędności a czas nagli? Jednym z najlepszych rozwiązań jest skorzystanie z kredytu gotówkowego. Kredyty gotówkowe w Gorzowie Wielkopolskim dostępne są w wielu bankach. Każdy z nich ma jednak inną ofertę i czasami ciężko samemu wybrać tę najlepszą. Dlatego warto nawiązać na tym polu współpracę z Doradcą Kredytowym, który pomoże skutecznie przez wszystko przebrnąć. Z jego pomocy szczególnie powinny skorzystać osoby, które zaciągają kredyt po raz pierwszy w swoim życiu. Dzięki temu zaoszczędzą sporo czasu, nerwów i przede wszystkim pieniędzy.

Co to jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy jest jednym z najpopularniejszych produktów oferowanych przez banki. Najczęściej udzielany jest na cel dowolny. Oznacza to, że kredytobiorca nie musi tłumaczyć się przed bankiem na co chce wydać pożyczone pieniądze. Nie musi również przedstawiać żadnych rachunków czy faktur. Inaczej ma się sytuacja, gdy cel jest określony w umowie kredytowej np. gdy bierzemy kredyt na zakup telefonu, sprzętu RTV/AGD czy samochodu. Wówczas nie można wydać środków na coś innego.

Co wpływa na wysokość raty kredytu gotówkowego? Przede wszystkim oprocentowanie oraz prowizja. Są to dwa elementy, które praktycznie zawsze występują przy tym rodzaju zobowiązania. Dodatkowo są one od siebie bardzo zależne – tzn. gdy oprocentowanie jest niskie, wówczas prowizja jest z reguły wysoka. I odwrotnie – brak prowizji często wiąże się z tym, że będziemy mieli wysokie oprocentowanie. 

Do tego można jeszcze dorzucić ubezpieczenia, które bardzo często oferowane są przez banki. Należy pamiętać jednak o tym, że nie są one obowiązkowe i jeżeli nie mamy takiej potrzeby albo uważamy, że warunki są niekorzystne, to nie musimy z nich korzystać.

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy w Gorzowie Wielkopolskim?

Najlepszym sposobem na wybranie najlepszego kredytu gotówkowego w Gorzowie Wielkopolskim jest porównanie wszystkich aktualnych ofert. W jaki sposób można to zrobić? Można samemu chodzić od jednego banku do drugiego i samodzielnie analizować poszczególne warunki. Gdy jednak nie mamy na to czasu, wówczas najlepszym wyjściem z sytuacji będzie umówienie się na spotkanie z Doradcą Kredytowym.

Na samym początku dokładnie wytłumaczy na czym polega cały proces ubiegania się o kredyt. Wyliczy zdolność kredytową oraz poinformuje o tym, jakie dokumenty trzeba będzie skompletować. Po przeprowadzeniu analizy finansowej przystąpi do wyszukania 3 najlepszych ofert. Następnie omówi je wszystkie w bardzo szczegółowy sposób i odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Jeżeli będzie taka potrzeba, to przygotuje również odpowiednie formularze i pomoże je wypełnić. Następnie będzie nadzorował dalszy proces oraz kontaktował się z pracownikami banku. Klient w tym czasie w spokoju może oczekiwać na umowę kredytową.

Dlaczego warto współpracować z doradcą kredytowym z Gorzowa Wielkopolskiego?

Doradcy Kredytowi z Gorzowa Wielkopolskiego są całkowicie niezależni. Oznacza to, że nie są związani z żadną grupą finansową czy bankiem, dzięki czemu nie muszą na silę promować ich produktów. W swoich wyborach kierują się tylko i wyłącznie dobrem klienta. Dlatego każdy z nich może mieć pewność, że zostanie mu przedstawiona najlepsza w danej chwili oferta na rynku.

Współpraca z doradcą kredytowym jest całkowicie bezpłatna. Nie oznacza to oczywiście, że wykonuje on swoją pracę za darmo. Wynagradzany jest za skuteczność, co w tym przypadku oznacza załatwienie kredytu. Wówczas bank dzieli się z nim częścią prowizji. Nie ma to żadnego wpływu na warunki kredytu, bo są one takie same, jakie klient otrzymałby idąc bezpośrednio do banku.

Współpraca nie kończy się również w momencie uruchomienia kredytu. Doradca Kredytowy w każdym momencie jest do dyspozycji klienta. Na bieżąco monitoruje też sytuację na rynku i gdy tylko pojawi się nowa, atrakcyjna oferta, wówczas informuje go o tym fakcie i proponuje przeniesienie kredytu do innego banku, dzięki czemu rata ulega obniżeniu. Biorąc kolejny kredyt, klient nie musi ponownie odpowiadać na te same pytania, bo jest już doskonale znany doradcy i ten może od razu przystąpić do działania. Jest to niesamowita oszczędność czasu, którego obecnie wielu ludzi nie ma w nadmiarze. Dlatego nie zwlekaj dłużej i czym prędzej umów się na pierwsze niezobowiązujące spotkanie.

 

Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas!

poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Doradca kredytowy Gorzów Wielkopolski
Bezpłatna pomoc w wyborze kredytów